Miten voimme auttaa?

Rein Piho

Toimitusjohtaja

+372 503 1242


rein@profener.ee

Aivar Paabo

Hallituksen jäsen

+372 5620 4545


aivar@profener.ee

Tõnu Agan

Projektipäällikkö, tekninen neuvoja

+372 502 1176


tonu.agan@profener.ee

Alan Ingel

Suunnittelija

+372 5647 3072


alan@profener.ee

Aleksander Liin

Insinööri, automaatio

+372 5349 4605


aleksander.liin@profener.ee

Jilson Jose Ukkan

Insinööri, automaatio (Ouman)

+372 5391 2558


jilson@profener.ee

Eino Kiuru

Operaattori, ohjelmoija

+358 40 553 0775


eino.kiuru@profener.ee

Anti Põder

Projektipäällikkö

+372 515 2467


anti@profener.ee

Ouman helpdesk

Talon automaatiolaitteet

+372 600 8936


info@profener.ee

Silver Aros

Silfer OÜ:n johtaja, palvelu- ja huoltokumppani Lääne-Virumaalla

+372 5332 0787


info@silfer.ee

Avo Vest

Energy Pipe OÜ:n johtaja, palvelu- ja huoltokumppani Pohjois-Virossa

+372 523 6839


info@energypipe.ee

Ain Piho

Vanagrupp OÜ:n johtaja, palvelu- ja huoltokumppani Etelä-Virossa

+372 510 7195


ain@ivt.ee

Vaido Sau

EVM Teenused OÜ:n johtaja, palvelu- ja huoltokumppani Saaremaalla, Hiiumaalla ja Pärnumaalla

+372 509 3493


vaido.sau@tt.ee

Koit Kull

EVM Teenused OÜ:n myyntijohtaja, palvelu- ja huoltokumppani Saaremaalla, Hiiumaalla ja Pärnumaalla

+372 5330 1282


koit.kull@gmail.com

Olemme Ouman Oy:n, Oy Pamon Ab:n ja Gebwell Oy:n virallinen kumppani Virossa

Ota yhteyttä

Kumppaniyhtiöt

Kysy tarjousta:   +372 5620 4545

Menestyvä virolainen yritys 2017 · Creditinfo luokitus A
PROFENER OÜ krediidireiting